Začátkem prosince Telegraph Gallery zahájila výstavu Signál IV: Osmdesátky, kterou budou mít návštěvníci možnost navštívit až do března. Jde o již čtvrtou výstavu ze série výběrů ze Sbírky Roberta Runtáka, tentokrát jsou jejími kurátory Miroslav Jiřele společně s Pavlou Kosař. Výstava prezentuje generaci československých umělců a umělkyň osmdesátých let v konfrontaci s jejich mentory, kteří působili mimo školní instituce, a prostřednictvím své tvorby tuto nastupující generaci ovlivnili.
Další výstavní projekt, který bude zahájen začátkem dubna, propojuje dánského multidisciplinárního umělce Sorena Dahlgaarda a českého autora Jakuba Janovského v tematicky laděné výstavě s pracovním názvem Game Owner. Dahlgaard bude prezentovat sérii Dough Portraits, ve které unikátním způsobem pracuje s těstem jako sochařským materiálem. Na výstavě představí portréty návštěvníků a zaměstnanců Telegraphu, ale také významných českých a slovenských sběratelů současného umění, mezi kterými budou například majitelé Kunsthalle Praha Pavlína Pudil a Petr Pudil nebo zakladatel platformy pro současné umění Kodl Contemporary Jakub Kodl. Jakub Janovský představí nejen malby a koláže, ale také sochařské objekty, které spojuje princip hry. Výstavu s autory připravuje kurátorský team Telegraph Gallery Mira Macík a Erika Kovačičová.
Konec července přinese do Telegraph Gallery působivou instalaci slovenské umělkyně Lucie Tallové, která ve své tvorbě propojuje malbu s objekty, kolážemi a prostorovými kompozicemi. Tallová zpracovává téma archivů a nostalgie, přičemž skrze vrstvení obrazů, starých fotografií a bizarních předmětů vytváří fiktivní příběhy. Její díla kombinují ženskou symboliku, melancholii a každodennost, přičemž využívá také chyby a patinu jako estetický prvek. Kurátorem výstavy je Jan Kudrna.
Listopadová výstava spojí dohromady dvě výrazné umělkyně, a to českou malířku Adélu Janskou a polskou multidisciplinární umělkyni Paulinu Olowskou. V projektu inspirovaném kultovním československým seriálem Žena za pultem autorky reagují na jeho tematiku i vizuální jazyk, a to formou rozsáhlé instalace kombinované s jednotlivými díly autorek.
Kromě hlavního výstavního programu se v Telegraphu uskuteční také doprovodný program v podobě komentovaných prohlídek, prezentací umělců a kurátorů a bude pokračovat také série Sběratelství současného umění. V roce 2025 se několikrát uskuteční také Open Studio našich rezidenčních umělců, například slovenské malířky Rity Koszorús, autorky věnující se intuitivní kresbě Tajy Spasskove, italského malíře Giacoma Modola, slovenského malíře Samuela Kollárika nebo řeckého umělce Dmitrise Gketsise.