Představujeme věrnostní program TLG CLUB. Ten je tu nejen pro všechny, kteří jsou u nás pečení vaření, ale i pro ty, kteří se u nás moc neohřejou. Ať už holdujete umění v galerii, jste coworkový pracant nebo vychutnáváte kávu a dobroty v kavárně, máme něco pro vás. Výhody jsme vybrali tak, abyste si jich mohli užívat celý rok, není to tedy žádná jednorázovka.

Pojďte k nám do klubu. Jak to funguje? Své členství můžete zakoupit přímo na recepci Telegraphu nebo online na eshopu. Dostanete od nás klubovou kartičku se svým jménem a automaticky vás zařadíme do našeho mailing listu, aby vám neunikla ani tečka.

SROVNÁNÍ VŠECH ČLENSTVÍ

ČASTÉ DOTAZY

ČLEN200 Kč/Rok

Základní členství pro všechny, kteří si nenechají ujít žádnou výstavu. Členové mají proto neomezený vstup do galerie zdarma, navíc dostávají slevu na vybrané publikace k výstavám. Vyplatí se všem, kteří přijdou do galerie alespoň třikrát za rok.

Získejte členství

SUPERČLEN2 200 Kč/Rok

Naše nejoblíbenější členství. Superčlenové čerpají výhody na každém patře telegraphu. Mají slevu na konzumaci v PULSE cafe / restaurant / bar, vstup na vybrané kulturní události zdarma, publikace za ještě výhodnější cenu a spoustu dalších bonusů.

Získejte členství

HYPERČLEN5 500 Kč/Rok

Premiové členství pro ty nejskalnější fandy Telegraphu. Hyperčlen od nás dostane ještě větší slevy na vše napříč celým Telegraphem a navíc ročně i jednu Telegrafiku od současného umělce!

Získejte členství
NEČLEN ČLEN SUPERČLEN HYPERČLEN
Vstup do galerie 50 Kč volný volný volný
Vstup na vybrané události zdarma ano
Sleva na kulturní události v Tlgrph -10 % -15 %
Pozvánka na afterparty k vernisáži ano
Sleva na konzumaci v PULSE -5 % -10 % -15 %
Coworking 3× DAY IN 5× DAY IN
Meeting room -5 % -10 %
Shop -5 % -10 % -15 %
Katalog výstavy -10 % -20 % -50 %
Guide výstavy -50 % zdarma zdarma
Telegrafika 1 ks zdarma
Cena/Rok 200 Kč 2 200 Kč 5 500 Kč
Získejte členství Získejte členství Získejte členství