TLGRPH CLUB

13 8 2023

Představujeme věrnostní program TLG CLB. S výhodami, které jste si doposud ani neuměli představit.

Děláme to formou FAQ, protože kdo se ptá, ten se dozví. 

 

PROČ zakládáme club? Protože existují lidé, kteří Telegraph navštěvují často. Někdy méně často, jindy více často. Ale často. A Telegraph mají rádi. A my máme rádi je. Proto jsme se rozhodli založit věrnostní program pro všechny, kterým přijde vhod nějaká ta odměna.

 

KDO může k nám do clubu? Každý! Základní členství stojí jen 200,- ročně. Všechna členství jsme nadesignovali tak, aby si všichni přišli na své. Ať už jste milovníci umění nebo máte rádi dobré kafe, tak si určitě vyberete. 

 

JAKÉ slevy nabízíme? Všichni členové od nás mají neomezený vstup zdarma na všechny výstavy v Telegraph Gallery. A podle úrovně členství se dostanete přes slevy v kavárně, vstupy na vybrané události grátis až k originální Telegrafice od současného umělce zcela zdarma. Kompletní srovnání členství a výhod najdete ZDE

 

KDE se přidat do clubu? Buď se stavte přímo na recepci Telegraphu, kde to s vámi naši kolegové na místě vyřídí. Nebo, nechcete-li být vyřízení, tak mrkněte na náš eshop a kupte členství tam.

 

JAK uplatňovat slevy? To je jednoduché jako facka [plesk]. Registrovaní členové od nás dostanou členskou kartičku se svým jménem. Při uplatňování slevy přímo v budově Telegraphu se kartičkou jen prokáží. Pro aplikaci slevy na eshopu stačí nascanovat QR kód na kartě a použít jedinečný osobní kód při platbě. 

 

DO KDY je členství platné? Přesně jeden rok od zakoupení. Datum vypršení členství se vám zobrazí po nascanování QR kódu na členské kartě. Členství se neobnovuje automaticky, je třeba jej vždy zakoupit znovu. Ale kartička vám zůstane. 

 

MŮŽU členství někomu darovat? Jasně! Stačí když nám při registraci sdělíte jeho jméno nebo jej uvedete ve zprávě při objednávce na eshopu. S registrací se ale vždy pojí i to, že členům posíláme emailem novinky z Telegraphu. Prosíme, ujistěte se, že s tím obdarovaný souhlasí.

 

JSOU nějaká omezení? S našimi návštěvníky hrajeme fairplay. A věříme, že i oni s námi. Přesto si dovolujeme upozornit, že členství je nepřenosné a že slevy a výhody mohou čerpat pouze registrovaní členové, jejichž jméno je vyražené na kartě a zobrazené po nascanování QR kódu. Taktéž není dovoleno sdílet osobní slevové kódy. V případě zneužití karty si vyhrazujeme právo členství ukončit bez náhrady. Kompletní obchodní podmínky ZDE.

 

KAM se mohu obrátit v případě nejasností? Poradí vám osobně na recepci Telegraphu, případně nás můžete kontaktovat přes sociální sítě a my se postaráme o to, abyste na své dotazy našli odpovědi.

 

SROVNÁNÍ ČLENSTVÍ A VŠECHNY VÝHODY

NÁKUP ČLENSTVÍ NA ESHOPU

KOMPLETNÍ OBCHODNÍ PODMÍNKY