Pojďme pracovat spolu!

18 12 2020

Vy máte práci, my máme prostory. Chcete to spojit?


Přichází nový rok a my bychom rádi rozšířili kruhy lidí v našem coworku. Pokud vás to už doma nebaví, přijďte se za námi podívat, vyzkoušet si den na zkoušku nebo třeba zavolejte a my vám dáme všechny potřebné informace.


Proč práce v coworku?


Někdy je velice obtížné se soustředit na práci doma. U nás nabízíme příjemné prostředí a plně vybavené zázemí. Dát si čaj, kávu nebo oběd? Žádný problém, v naší kavárně si přijde na své vegan i masožravec. 


V chill out zóně si můžete odpočinout od práce nebo domluvit schůzku. Na větší schůzky či meetingy pronajímáme conference a meeting room, které jsou pro členy za zvýhodněnou cenu. Své klienty tak můžete přivést do netradičního prostředí.

Studenti, potřebujete klid na psaní, ale knihovny jsou plné nebo momentálně zavřené? Posaďte se u nás. Práci si můžete hned vytisknout.


A odskočte si do naší galerie.


Jako člen máte do budovy přístup 24/7. Vybrané místo slouží výhradně Vám a věci si můžete nechat ve své skříňce či na stole.


Od ledna si můžete vybrat ze všech druhů členství a od února se nám navíc uvolňuje jedna uzavřená kancelář pro 3-4 lidi. Jakékoliv informace se dozvíte na čísle 778 743 880  nebo nás rovnou navštivte. První vstup for free.

 

Sofia Taranenko
Telegraph Hub