Zahájení Audiowalk TELEGRAPH + Performance

23 11 2023 / 18:30

Nasaďte si sluchátka a mějte oči dokořán. Spouštíme dlouho připravovaný projekt. 

PROGRAM DNE

18:00 Dernisáž aktuální výstavy

 VOLNÝ VSTUP

18:30 Spuštění Audiowalk Telegraph
 VOLNÝ VSTUP

19:30 Performativní část projektu PÁTÉ PATRO
 300 Kč

Pět pater, dvanáct zastavení. Vydejte se se sluchátky na prohlídku multifunkčním prostorem Telegraph od přízemí po horní terasu. Audiowalk je interaktivní zážitek, který prohloubí váš čas strávený v galerii, kavárně nebo třeba v coworkové telefonní budce. Navíc se dozvíte víc o místní architektuře a designu. Se sluchátky na uších si poslechnete příběh Telegraphu a objevíte netušené detaily tohoto místa. Nechejte se vést vypravěčem nebo si určete svou vlastní cestu. Audiowalk Telegraph je jedinečnou příležitostí zpomalit. Stačí pozvednout zrak a pohlédnout vzhůru. Nebo se konečky prstů dotknout vln.

c

Na místě si můžete zapůjčit jeden pár sluchátek.

 


Dvanácté zastavení vás vrátí zpět do reality… i když možná ne tak docela. Site-specific představení současného tance v exkluzivním prostoru loftu volně navazuje na  audiowalk a tentokrát už bez sluchátek posouvá hranice smyslového dobrodružství ještě o úroveň výš - do Pátého patra. 

Námět: Ondřej Král
Scénář: Aminata Keita a Michael Miju Goldschmid 
Režie: Aminata Keita
Hudba a zvuk: Michael Miju Goldschmid
Účinkuje: Ondřej Král
ENG verze účinkuje: Lucia Rossi

 

PÁTÉ PATRO

Scénická performance Daniely Hanelové a Sayona Keity v doprovodu elektronické hudby Michaela Miju Goldschmida a video artu Betty Huclové. Projekt vzniká během pouhých čtyřiadvaceti hodin a jeho vrcholem je neopakovatelné taneční představení v exkluzivním prostoru loftu. Zítřkem se všechno změní?

Páté patro volně navazuje na Audiowalk Telegraph procházející čtyřmi podlažími Telegraphu a posouvá hranice smyslového dobrodružství ještě o úroveň výš. 

Scénář a režie: Aminata Keita

 

 

1
Není to TEFF