
K nám na střechu se vrací legenda. Blížíme se k závěru sezony a vytahujeme esa. Je tu poslední srpnový Rooftop Fun! Hodláme zvedat laťku výše než loni a vy můžete být u toho. Hostující DJ: Oliver Heller a Chris Sadler

PROGRAM
17:00 – 22:00 Bary, gril a DJs na střešních terasách
22:00 – 23:00 Cooldown v TELEGRAPH PULSE
Romantický západ slunce za tónů melodických setů našich DJs, lelkování na lehátku, pořádná párty, anebo třeba rande? To vše si můžete naplánovat u nás s výhledem na Olomouc, jak ji neznáte. K tomu nějaký dobrý drink, něco z grilu pro hladové krky a kvalitní hudba… Co víc si přát?

OLIVER HELLER - DJ a umělec si u nás na Rooftop prinese svůj minimal house a rozhodně vás zabaví.
CHRIS SADLER – DJ, producent, rozhlasový moderátor a manažer labelu, který se narodil v Nottinghamu a žije v Praze. Po tři desetiletí dodává skvělou hudbu do klubů a na festivaly široko daleko.
RTF probíhá od třetího patra výše v TELEGRAPH PULSE a na střešních terasách (i těch běžně nedostupných). Tři bary, jeden gril, Slunce, Vy a jeden jedinečný večer.

FAQ
Vstup a jak to funguje? Základní informace a pravidla
Jak to vypadalo loni? Fotogalerie
Kde koupím vstupenky? Tady v předprodeji a na místě.
Na místě bude k dispozici omezené množství vstupenek!
VSTUPENKY:
PŘEDPRODEJ 300 Kč
NA MÍSTĚ 350 Kč
ČLENOVÉ TLG CLUBU mají kromě slevy v PULSE u vstupu i zdarma welcome drink!
Změna programu vyhrazena.