Rooftop Fun #5: Sigi & LoudSpeaker

12 7 2024 / 17:00
střecha pulse site specific hudba food

Teploty jdou nahoru a to znamená, že my taky. Otevíráme střechu a jednou za dva týdny pořádáme naši Rooftop Fun! Odpočinek s trochou elektronické hudby na naší střeše a k tomu skvělé gastro. A příště to bude žánrem i stylem zase jinak. Hodláme na Rooftopech zvedat laťku výše než loni. Přesvědčte se! 

17:00 – 19:30 DJ Sigi

19:30 – 22:00 DJ LoudSpeaker

 

PROGRAM

17:00 – 22:00 Vyzvednete Welcome Drink a jdete do třetího patra. Bary, gril a DJs vás čekají na střešních terasách

22:00 – 23:00 Cooldown v TELEGRAPH PULSE

23:00 +   Afterparty v Bassmentu s DJ Benz Guild / s naší páskou na ruce můžete pokračovat v party na ulici Kateřinská 19  (zastávka Tržnice)

Romantický západ slunce za tónů melodických setů našich DJs, lelkování na lehátku, pořádná párty, anebo třeba rande? To vše si můžete naplánovat u nás s výhledem na Olomouc, jak ji neznáte. K tomu nějaký dobrý drink, něco z grilu pro hladové krky a kvalitní hudba… Co víc si přát?

 

ÚČINKUJÍ

Sigi - Jeho hudební dobrodružství ho přivedlo do různých klubů jako Klub 15 minut, S-Klub (Olomouc), K-Klub (Valašské Meziříčí), Bocca (Brno) a Styx (Praha) - klub, který bohužel dnes již neexistuje, a také do Ponorky (Přerov) a dalších. Mezi umělce, kteří mě nejvíce inspirují, patří Axel Karakasis, Ben Sims, Jay Lumen, A. Paul, Julien Jeweil, Julius Steinhoff, Boris Brejcha a mnoho dalších.
https://soundcloud.com/user-196222697

 

Loudspeaker - Přerovský DJ, producent a live performer se muzice věnuje pěknou řádku let a to asi od roku 1998. Jeho hudba je ovlivněna žánry jako je techno, tech-house, house a psytrance. Jeho studio praská ve švech technikou, ať už od DIY syntetizérů, vintage, tak i od renomovaných značek. V produkci i v DJ setech dává důraz na preciznost a harmonii, uslyšíte hodně rovných beatů, melodií, samply vokálů a příběhů.

 

RTF probíhá od třetího patra výše v TELEGRAPH PULSE a na střešních terasách (i těch běžně nedostupných). Tři bary, jeden gril, Slunce, Vy a jeden jedinečný večer.

 

FAQ

Vstup a jak to funguje? Základní informace a pravidla

Jak to vypadalo loni? Fotogalerie 

Kde koupím vstupenky? Tady v předprodeji a na místě.

Ve 23:00 Rooftop Fun končí. Kam potom? Do Bassment vás pustí s páskou, kterou dostanete u vstupu.

Na místě bude k dispozici omezené množství vstupenek!

Změna programu vyhrazena.

střecha
pulse
Není to TEFF