Rooftop Fun #1: Kaput & René Jančík

17 5 2024 / 17:00
střecha pulse site specific hudba food

Teploty jdou nahoru a to znamená, že my taky. Otevíráme střechu a zahajujeme sezónu letošních Rooftop Fun! Ta první se ponese v žánru Electro Dance Music a příště to bude jinak. A příště zase jinak. Hodláme na Rooftopech zvedat laťku výše než loni. Přesvědčte se! EDM Edition.

17:00 – 19:30 DJ Kaput

19:30 – 22:00 DJ René Jančík

 

PROGRAM

17:00 – 22:00 Bary, gril a DJs na střešních terasách

22:00 – 23:00 Cooldown v TELEGRAPH PULSE

Romantický západ slunce za tónů melodických setů našich DJs, lelkování na lehátku, pořádná párty, anebo třeba rande? To vše si můžete naplánovat u nás s výhledem na Olomouc, jak ji neznáte. K tomu nějaký dobrý drink, něco z grilu pro hladové krky a kvalitní hudba… Co víc si přát?

 

ÚČINKUJÍ

KAPUT je Telegraph resident, digitech lover, dnb head, social media expert a taky Jonáš Bláha. Jeho oblíbené BPM je 173.

RENÉ JANČÍK 17 let hraje po celé Moravě na největších diskotékách. Retro party, r'n'b, house, latino i d'n'b. Jste v dobrých rukách.

RTF probíhá od třetího patra výše v TELEGRAPH PULSE a na střešních terasách (i těch běžně nedostupných). Tři bary, jeden gril, Slunce, Vy a jeden jedinečný večer.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

17:00 – 23:00 Výstava GOOD BOY: ANDREJ DÚBRAVSKÝ 

Výstava se zamýšlí nad tématem krásy v umění, a to jak z historické perspektivy, tak optikou dnešní doby. Doby, kdy se rétorika fitness životního stylu, stereotypů dokonalého vzhledu a fatshamingu na sociálních sítích mísí s hnutím body positivity a plus size kampaněmi světových módních značek. Jako společnost se nacházíme v době, kdy jsme posedlí vlastním tělem a nutkavostí k jeho veřejné prezentaci ale zároveň zažíváme traumatizující pocit bezmoci z nedovoleného vstupu do intimního prostoru. V přízemí naproti recepce, sklenky nechte na střeše.

Výstava je dostupná ZDARMA v rámci OLOMOUCKÁ MUZEJNÍ NOC 2024.

 

FAQ

Vstup a jak to funguje? Základní informace a pravidla

Jak to vypadalo loni? Fotogalerie 2023

Omezené množství vstupenek bude k zakoupení i na místě.

střecha
pulse
Není to TEFF