Olomouc English Comedy

Začátek 19:30 / ENGLISH VERSION

V rámci akcí, ve kterých vystupují komici z celého světa, pořádaných ve spolupráci s Olomouc English Comedy, proběhne vystoupení třech komiků. Tentokrát tedy spíš komiček - Anu Vaidyanathan, Anastasia Haustova a Julia Ruth.

Anu Vaidyanathan je mnoho věcí: je první Asiatkou, která se zúčastnila závodu Ultraman Canada na 10 km a umístila se na 6. místě, má doktorát z elektrotechniky, je spisovatelkou (kniha Anywhere But Home - Adventures in Endurance vyšla v roce 2017 v nakladatelství HarperSport) a je komičkou. Miluje vytrvalostní sporty (včetně rodičovství) a o svém životě vám poví coby headliner večera. Nepřijede však sama!

V pořadu vystoupí také další dvě komičky, Anastasia Haustova (Rusko) a Julia Ruth (USA). Anastasia Haustova je původem z Ruska, ale nebojte se, ona je normální. Je to střelená a svobodomyslná holka, která ráda mluví o svém terapeutovi. Je absurdně společensky nezačlenitelná a zároveň se vždy snaží být středem pozornosti. Skutečná vědecká záhada.

Julia Ruth je queer humoristka žijící v Praze, znát ji znamená ptát se, co to s ní sakra je? Je vtipná, je chytrá a brzy ji oceníte v její nejlepší formě! 

Pořadem provází olomoucká stálice Joanna Sio (Hongkong).

n

Julia Ruth (USA)

p

Anastasia Haustova (Rusko)

anu

Anu Vaidyanathan (Indie)

 

 

6