Kateřina Janečková: Síla přirozeného a uvolněného projevu

29 8 2023 / 18:00
kinosál přednáška workshop

Co můžete udělat pro to, abyste vystupovali přirozeně a uvolněně a posílili tak důvěryhodnost svého projevu v pracovním i osobním životě?

Znáte hranice své „komfortní zóny“ a pracujete s nimi vědomě?

Zajímá vás rozdíl mezi „přirozeným charisma“ a „vytvořenou image“?

Víte, jak působíte – na první pohled – na neznámé lidi a jak to můžete ovlivnit? 

Chcete se cítit ve svém těle svobodně a uvolněně (nehledě na to, jak vypadáte...)?

Pakliže vás zajímá odpověď na některou z těchto a dalších otázek, přijďte si pro inspiraci, jak se ve stresových situacích naučit ovládat rušivé elementy svých vnitřních pocitů ve vnějším projevu. 

Herečka Kateřina Janečková vám díky své unikátní metodě ukáže, jak tělo a mysl mohou harmonicky spolupracovat a stát se tak plnohodnotným nástrojem k přirozenému a uvolněnému vystupování, které udrží pozornost posluchačů a posílí důvěryhodnost vašeho projevu. Zjistíte, že snaživost i nejistota = křeč.  To, jací jsme nebo jak se cítíme/vnímáme v různých prostředích, nemusí být totožné s tím, jak působíme na neznámé okolí.  

Ať už se věnujete herectví, pracujete na vedoucích pozicích nebo vás jen zajímá osobní rozvoj… vnímáním řeči těla se realizuje až 90 % naší (přirozené) komunikace. 

V rámci interaktivní přednášky získáte rady a tipy od profesionální herečky, která své bohaté zkušenosti ze světa herectví a osobního rozvoje propojila v jedinečnou výukovou metodu. Její síla není pouze v teoretickém poznání daných témat, ale díky možnosti osobního prožitku nabízí jejich vědomé uchopení, které posune vaši komunikaci a sebedůvěru na novou úroveň.
Kateřina Janečková se herectví věnuje od 11 let a kromě herectví vystudovala i HAMU obor pantomima/nonverbální divadlo. Znáte ji z divadla i filmu. V roce 2017 založila Herecké workshopy Kalegro pro veřejnost, kde působí jako lektorka jednorázových kurzů (Herectví před kamerou, pantomima, klaunerie, pohybová průprava) a celoročního Studia Kalegro pro děti i dospělé. V roce 2019 byla nominována na Českého lva.

Přednáška sestává ze dvou částí včetně přestávky a diskuse s účastníky. Předpokládaný konec ve 21:00.

kinosál
Není to TEFF