Vlaďka Kouřilová: Re-design vlastního života

13 12 2023 / 17:30

Cítíte, že váš život se právě teď řítí směrem, ze kterého nejste zrovna dvakrát nadšené? Že každý den je kopií včerejška, a přestože se nic „špatného" neděje, někde uvnitř vás hlodá pocit, že by to všechno mohlo být tak nějak radostnější, živější a smysluplnější? A pokaždé, když se snažíte něco změnit nebo se někam posunout, přepadne vás pocit strachu, nejistoty, ale i přesvědčení, že nejste dost dobrá? Pak je ten pravý čas bouchnout do stolu a udělat něco opravdu jinak. Odvážná přednáška „Re-design vlastního života“ je tím nejlepším odrazovým můstkem pro ženy, které hledají inspiraci k restartu svého života a cítí, že jsou stvořeny pro něco víc, než jim jejich současný život nabízí. Ukážeme vám, jak můžete s větší sebejistotou a odvahou roztáhnout křídla, překonat obavy a nejistoty a s novou energií a motivací si začít tvořit život přesně podle svých představ.  

Zapomeňte na „měla bych", „co když" nebo „až“. Představte si, že stojíte na křižovatce svého života a jediná správná cesta vede tam, kam jste se dosud bála vkročit. Je to cesta, která se může zdát divoká, neznámá a vzdálená, ale je to cesta, která je jen vaše. Je čas se zeptat samy sebe: „Kdy, když ne teď?" Váš život se totiž odehrává tady a teď.  Během přednášky společně prozkoumáme vše, co nás v našich životech brzdí a proč se tak moc bojíme snít nahlas. Probereme, jak se odvázat od rutiny a každodenního stereotypu, jak si dobít baterky novou energií a získat motivaci k tomu, abyste začaly žít život, ve kterém se budete každé ráno budit s úsměvem na tváři.  Naučíte se, jak rozpoznávat aspekty života, které vám už neslouží, a jak si dovolit být víc sama sebou a jednat podle toho. Proměníme „bylo by fajn, kdyby..." na „jdu a udělám to". 

V průběhu interaktivní přednášky získáte mimo jiné nástroje a techniky, které vám pomohou vykročit ze svého stínu, zjistit, co v životě doopravdy chcete a jak tyto tužby proměnit v konkrétní plány. Zjistíte, proč nám naše mysl tak často našeptává „nejsi dost dobrá“ a naučíte se, jak tyhle limitující přesvědčení proměnit ve větší vnitřní sebejistotu.  „Re-Design svého života" není jen o velkých životních změnách, ale také o malých každodenních rozhodnutích, která vedou k hlubší spokojenosti a většímu životnímu naplnění.Připojte se k nám a buďte součástí skupiny podobně smýšlejících žen, které se rozhodly vzít život do svých rukou. Protože dobrý život je jen začátek – ten nejlepší život vás teprve čeká.

j

Vlaďka Kouřilová
Jsem transformační kouč, byznys mentor a autorka vlastní módní značky. Pomáhám na životní cestě všem, kteří chtějí uniknout z každodenního stereotypu a najít co nejrychlejší cestu k osobní seberealizaci a naplněnému životu ve všech jeho oblastech. S respektem k minulosti a otevřeným pohledem do budoucnosti ukazuju ostatním, jak překonat limitující vzorce myšlení i chování a jak je přetvořit v posilující nástroje, které jsou klíčem k růstu a dosažení významných úspěchů.

 

6
Není to TEFF