Underground Comedy Club

16 11 2023 / 19:30
kinosál stand-up

Jejich stand-up znáte z Comedy Clubu, znáte je z jejich pořadu na Stream.cz a teď jedou za námi! Mají pro nás nachystánu pořádnou porci toho pravého podzemního humoru, co je občas jemný jak dětská prdýlka, jindy nabroušený jako břitva v Barber Shopu.  Ultimátní dvouhodinová stand-up show plná humoru, který vás nenechá v klidu. Témata, o kterých se nemluví. Bude to zase stand-up vostrý, chvílemi sprostý a mládeži do 15-ti let nepřístupný.

 

Ve 120 min vystoupí:

Jaroslav Cerman známý též jako “nejhodnější a nejlaskavější člověk ve vesmíru”. Světoběžník, filosof, ozbrojený občan a hrdý otec. Na lidech vidí především to pěkné. Jeho úvahy o světě a jeho problémech mu jistě brzy vyslouží četná pozvání do DVTV, kde je bude nekompromisně obhajovat. Do té doby je však prezentuje na stand-upech.

Nikola Džokič, váš oblíbený Srb, nikdy kladivo. Barový myslitel, playboy v důchodu a notorický sběrač průserů. Jeho stand-upy jsou přesné a jemné jako dobře vychlazená rakije. Nebo rána nožem.

w

Tereza Bonaventurová je něžná feministka, hysterická hospodyňka a silná závislá žena. Mezi její oblíbená témata patří televizní pečení a potratová politika aneb všechno, co jste nechtěli vědět o životě moderních žen a nikdy se nechtěli zeptat.

Změna programu vyhrazena. 

f

kinosál
Není to TEFF