Má vlast EDIT 05

14

Pop-up showroom českých a slovenských značek poprvé v Olomouci. 

zahájení 14 10 od 19:00

otevírací doba pop-up showroomu so-st 10:00-18:00

Telegraph spojil síly s organizačním týmem kurátorovaných pop-up showroomů Má vlast EDIT a poprvé se tato oslava lokálního designu vydává za hranice Prahy.

Nejvyšší patro Telegraphu se exkluzivně otevírá veřejnosti a promění se na dočasný showroom. Prezentovány budou módní značky, šperky i bytové doplňky. Návštěvníci si vše budou moci prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit.

Nenechte si ujít výjimečnou atmosféru, přijďte se pokochat krásou a umem českých designerů a vyberte si pro sebe výjimečný kousek.

V sobotu a neděli bude probíhat doprovodný program, se kterým vás brzy seznámíme. V pátek se můžete těšit na tradiční přípitek k zahájení pop-up showroomu.

Má vlast EDIT je nezávislá platforma 

Podpora tvůrců a kultury, která byla hlavní myšlenkou při vzniku Má vlast EDIT přetrvává. Aktivně se snažíme o demokrtizaci a zpřístupnění módy, proto jsou všechny naše pop-upy otevřené všem lidem bez vyjímky. Zakladatelky Ivona Petružálková a Magda Žůrková doufají, že MáVlast svou platformu může nabídnout jako prostor, kde se běžný člověk dostane blíž k jádru módy, její filozofii a myšlence, jež jsou úzce spjaty právě s uměním a kulturou.

 

Doprovodný program v sobotu a neděli najdete v sekci PROGRAM.

6
1