Telegraph Kino [kino] n.
1. multikino – multižánrová, multinacionální, multifunkční současná kultura 2. artové filmy, divadlo, přednášky, workshopy, talkshow 3. pronájmy pro meetingy, pitchingy a briefingy + catering

Vy máte čas. My máme program.
Chcete to spojit?

 
Celý program
 

TELEGRAPH RENT    Domluvit pronájem

Jsme multikino, vážení diváci.
Divíte se?
Sice se vás k nám vejde jen 50, ale naše dramaturgie je multi-multi.

  • Multižánrová. Pouštíme všechno, co si pustí k tělu náš ostřílený dramaturg Michael Bukovanský. Někdy jsou to filmy nezávislé, jindy komerční, pravidelně i dokumentární. Mrkněte do programu. Anebo mrkejte překvapením až v sále.
  • Multinacionální. Máme oči otevřené, takže vidíme, co se děje na plátnech světa. A to promítáme do našeho programu, potažmo na plátno.
  • Multifunkční. Nejsme obyčejné kino. Jsme kůl kino. Kůltura filmu není jediné, co nás zajímá. Pod hlavičkou Telegraph House proto pořádáme řadu různých eventů. Přednášky, workshopy, diskuze, autorská čtení, komorní vystoupení... A dál si to jako kůl lidi určitě domyslíte.
  • Multi multa sciunt. Aneb víc hlav víc ví. To víme i my, takže vítáme vaše nápady a sál vám na ně pronajmeme.

Ještě se divíte, vážení diváci?
Tak se přijďte podívat!

Na 50m² se vejde 50 lidí do hlediště, 35 lidí na židle kolem stolů a 30 k jednomu kulatému. Řekněte nám, jak to chcete, a my to zařídíme.

Ostatně, něco už jsme zařídili, jako třeba top projektor — zvládne velké kinoplátno s plochou 20m² i různé prezentace. Tyhle vizuální vychytávky mají samozřejmě svůj zvukový doprovod — ozvučení i odzvučnění sálu. Je tu i tabule a klasická fixní výbava na případné meetingy, pitchingy a briefingy. Cateringy vám kategoricky nenutíme, ale nabízíme.

Užijte si, co chcete. Máte prostor.

#TLGRPH