Jsme ze stejné planety

Od 11:00 do 18:00

Jsme ze stejné planety je projekt o lidech a jejich pomyslných kořenech. Každoročně v červnu ve Velké Bystřici při setkání v zámeckém parku propojuje místní s lidmi z celého světa, přináší lákavé vůně a chutě. Letošní ročník je spojen se zeměmi Jižní Ameriky – Brazílií, Ekvádorem, Kolumbií a Ugandou – a Vietnamem, které jsou proslulé silnou kávovou kulturou a celý park tak bude 11. června vonět kávou.

Telegraph společně se spolkem Jsme ze stejné planety připravil pozvání do Velké Bystřice, takže se prostor před Telegraphem promění v živé místo s dobrou kávou a programem pro všechny z blízkého i dalekého okolí.

Po celou dobu tu pro vás bude:

  • občerstvení z Cafe Telegraph
  • výstava „Unibirds: ptačí svět Kolumbie”
  • animační program pro děti
  • v 15:00 komentovaná prohlídka budovy s architekty z Ječmen Studia

A ještě jsme pro vás připravili trojkombo, kterým vždycky někoho potěšíte: kornout květin od Podbělu, placky na podporu projektu Jsme ze stejné planety a vstupenky na PechaKucha Night, která bude 11. června pomyslným vyvrcholením setkání v parku.Dál si v Telegraphu můžete prohlédnout aktuální výstavu Mark Ther: Květen a v 15:00 posadit děti do kina na promítání filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

Vstup volný