Coworking 3

31 8 2023
  1. Pronájmy 

Je známo, že coworkingová centra již dávno neslouží jen pro práci za stolem u počítače. Zaměstnavatelé stále častěji využívají služby coworkingových center pro příležitostné schůzky nebo team meetingy. Výhodou Telegraph Coworkingu je promyšlený design každé místnosti, které slouží k různorodým záměrům. Představa o ideální místnosti pro pracovní schůzku se u každého jedince liší v závislosti na povaze profese nebo schůzky, a proto je architektonická koncepce budovy Telegraphu pojata nejen s důrazem na jeho vizuální kvality, ale hlavně na flexibilitu jeho prostorů.

Množství moderních firem, které vychází vstříc svým zaměstnancům nabízí flexibilní časové podmínky k práci. I přes individuální přístup ke každému z nich je potřeba projednat čas od času vyšší záměry podniku, a to s celým týmem. V Telegraphu pro tyto a podobné záležitosti poskytujeme k pronájmu velké jednací místnosti, tzv. meeting roomy, které je možné zarezervovat na konkrétní čas a datum. Kromě šetření firemních nákladů naše prostory skýtají svěží a moderní interiér, který podnítí nejednoho pracovníka k čerstvým úvahám a nápadům.

 

Výběr prostoru pro první schůzku může mít zásadní dopad na budoucí klienty. Pozvánka do prostorů s moderním designem jako Telegraph coworking je značka, která Vás odliší od konkurence. Architektura je kulisa lidského života a vypovídá o člověku asi stejně jako šaty, které nosí. Jednání v takovém prostoru zadá správný tón vašemu vystupování a dopomůže k budoucím personálním i pracovním vztahům. Pro ne/plánované schůzky s Vašimi hosty, klienty či obchodními partnery je vždy k dispozici personál na recepci, který Vaši návštěvu přivítá, poskytne jí náležitý servis v podobě kávy nebo čaje a po domluvě je navede k cílené kanceláři.