Coworking 2

31 8 2023
  1. Open space 

Podstata coworkingu nespočívá v poskytnutí pracovního stolu a židle, ale ve vytvoření příjemného a produktivního prostředí, které vyhovuje individualitám i společnostem. Coworkingový prostor je otevřen všem pracujícím bez ohledu na profesi. Tito sdílejí pracovní prostor a kromě toho i kuchyňku, jídelní stůl, chill-out zónu a další místnosti. Náš pracovní prostor poskytuje soukromí, ale nabádá také ke vzájemné interakci. Na jednom místě totiž shromažďuje pracující napříč rozmanitými obory jako je webdesign, právo, programátorství a jiné. Sdílený prostor poskytuje příležitost k navázání zajímavých kontaktů a může sloužit jako platforma pro získaní nových pracovních příležitostí. Kromě toho komunikace mezi lidmi pracujícími v různých oborech lidskou mysl nejen obohatí, ale také rozvíjí asertivitu a pěstuje podhoubí pro neobvyklá rozhodnutí v nestandardních situacích. Otevřenému myšlení napomáhá také kreativní interiér Hubu.

 

Pokud hledáte nové příležitosti, ale necítíte se zrovna komfortně v novém prostředí a první krok v navazování kontaktů s pracovníky Vám činí obtíže, obraťte se na naší coworkingovou manažerku, která funguje jako prostředník mezi Vámi a dalšími coworkery. Ta Vám se samozřejmostí dodá informace o plánovaných událostech, ale také o zajímavém dění mimo kancelářské prostory. 

 

Coworkingové kanceláře disponují vysokou mírou flexibility, a to na více úrovních. Svět se mění rychleji, než kdykoli předtím a společnosti jsou nuceny na tyto změny odpovídat svižně a včas přinést změny do života co nejefektivnějším a nejúčinnějším způsobem. Dlouhodobé závazky jsou v pracovním kontextu spíše přežitkem a jejich nadbytku je radno se vyhýbat. Práce v kancelářích Telegraphu znamená volbu koncentrované práce bez zbytečných povinností a vyřizování okolo, bez přemíry administrace a bez zkostnatělé pevné pracovní doby. Volba coworkingového centra znamená zvolit si naturální flexibilní prostor, který pomůže udržet krok s rychlým tempem vývoje trhu a není překážkou, ale naopak přínosem v produktivní práci. V závislosti na okolnostech, druhu práce nebo třeba momentálním rozpoložení je k dispozici četné množství prostorových typů, každý z nich disponuje autentickými kvalitami. Prostor je navržen tak, aby z něj každý mohl čerpat své individuální potřeby, ať už se jedná o požadavek stálého pracovním prostoru s oblíbeným hrnečkem (MONTH PASS) nebo o touhu po neustále nových podnětech formou střídání pracovního okolí (FIX DESK). Členství v našem Hubu jsme přizpůsobili tak, aby si každý našel to nejvhodnější.

Existuje názor, že coworkingový prostor využívají jen lidé na volné noze, ale jedná se o mylnou představu. Zaměstnavatelé, kteří nabízí svým zaměstnancům flexibilní pracovní dobu nemusí pronajímat celou kancelář. Naopak na jednom krátkodobě pronajatém místě (FIX DESK) může pracovat několik lidí. Využitím coworkingu pro zaměstnavateletaké odpadá potřeba najímat zaměstnance na plný úvazek, což může výrazně snížit firemní náklady. V coworku máte možnost zařídit si obchodní adresu své firmy bez ohledu na to, jak velká je. Adresa reprezentativní budovy, která stojí v atraktivní destinaci často postačí k tomu, aby důvěryhodnost a hodnota (třeba i nové) firmy v očích klientů několikanásobně vzrostla. 

Coworking posouvá práci na zcela novou úroveň. Práce se stává společenskou událostí, otevírá nové možnosti, inspiruje a motivuje.