Coworking 1

31 8 2023

Stabilní pracovní místo, soukromí a přitom stále všechny výhody coworkingového centra? Při zařízení kancelářských prostorů pro svou firmu se často setkáme s nečekanými finančními výdaji za kancelář a její vybavení jako je nábytek, tiskárna, poplatky za energie, internet a další. Pronájem pevné, plně zařízené kanceláře jinak nezbytné výdaje odsouvá do pozadí. Odpadají taky potíže s výběrem vhodných doplňků tak, aby v symbióze fungovaly s okolním prostředím a zároveň vytvářely prostředí pro produktivní a efektivní práci. Každá z místností sdíleného pracovního prostředí je navržená špičkovými architekty tak, aby uspokojila potřeby uživatelů i s těmi nejnáročnějšími požadavky. Pronajatý prostor je možno zvýraznit a individualizovat umístěním firemního loga na vstupní dveře.

V průběhu užívání kanceláře klient pocítí řadu dalších výsad, se kterými se v běžných kancelářích setkává jen zřídka. Provozní záležitosti jako pravidelný úklid, doplňování kávy do kávovaru a dokonce přebírání pošty může coworker vypustit z hlavy a plně se soustředit na svou práci. Pracovní flow nenaruší ani nečekaná schůzka s Vašim klientem. Zaměstnanci recepce poskytnou návštěvníku servis v podobě kávy nebo čaje, potřebné informace a případně ho uvedou do cílené kanceláře. Součástí řady našich kancelářských prostor jsou křesla nebo pohovky vhodné pro schůzky, které vychází naproti přátelské, přesto profesionální atmosféře a pohodlnému jednání se zákazníky.

V klasických kancelářských prostorách je obvykle pohyb omezen na samotnou kancelář, jednací místnost a kuchyňku. Naproti tomu coworkingová centra nabízí možnost výběru z několika dalších prostorů podle povahy dané schůzky. Prostředí vhodné pro jednání s obchodními partnery může být Meeting room nebo konferenční místnosti Conference room, které jsou členům k dispozici za zvýhodněné ceny. Pro tête-à-tête schůzky jsou uzpůsobeny dvě kupé s možností přednostního zamluvení. Oblíbenou místností v našem coworkingu je chill-out zóna s houpacími křesly vhodnými pro neformální setkání s kolegy nebo kamarády.