Jak využít svůj LinkedIn profil jako prodejní nástroj

12 2 2024 / 17:30

Doby, kdy váš LinkedIn profil plnil jen roli online CV už jsou dávno pryč. Dnes je tato sociální síť živou business platformou s více jak 2 miliony uživatelů jen v ČR. Pokud tedy chcete nakopnout svůj osobní brand mezi profesionály nebo podpořit firmu, ve které pracujete, pak se přijďte podívat na tento workshop. Ukážeme si, jak si optimalizovat profil do podoby digitální vizitky, hledat a propojovat se se zajímavými kontakty a vytvářet vlastní obsah, který bude mít na síti úspěch. Prostě, jak ze svého profilu na LinkedIn udělat funkční business nástroj.

Jan Kyselý je odborník na B2B marketing, konzultant a školitel se zaměřením na digitální technologie a sociální média. V roce 2017 jsem spoluzaložil prodejní a poradenskou společnost FUTURE SALES, která pomáhá klientům digitalizovat jejich prodejní a marketingové procesy.
Je autorem první české knihy o Social Sellingu, která vyšla v červenci 2019.

LINKEDIN EXPERT A ŠKOLITEL
➜ Neustále sdílí znalosti a tipy o této sociální platformě se zaměřením na B2B prodej, osobní branding a digitální networking.

SPECIALISTA NA B2B MARKETING A LEAD GENERATION
➜ Najměte si ho nebo se ho jen zeptejte na strategii generování leadů pomocí LinkedIn, e-mailingu a dalších digitálních kanálů.

KONZULTANT V OBLASTI PRODEJNÍCH TECHNOLOGIÍ
➜ Věří, že budoucnost prodeje je v organizovaném, měřitelném a daty řízeném přístupu.

Délka přednášky nepřesáhne 2 hodiny.

 

Změna programu vyhrazena.

6
Není to TEFF