Blue Burlesque Show: Seduce

4 5 2023 / 19:30

Začátek 19:30

Emoce, glamour, zábava. Jsou zpět. Nezbedná koketní atmosféra Blue Burlesque Show vás bude držet na okraji vašich židlí od začátku až do konce show. Uvidíte nejlepší kabaretní a burleskní perfomery, přenesete se do třpytivého světa burlesky, která v poslední době zažívá neuvěřitelnou vlnu popularity.

Ptáte se, kdo vystoupí v květnové burlesque show?


Zorya Blue - mezinárodní burleskní umělkyně a producentka show. Je plná energie, charisma a ženskosti. Ukáže klasickou burlesku, ale i velmi odvážná čísla. Den po show pořádá v Olomouci workshop. zoryablue.com/skola

v

Lotta Love - zakladatelka Bratislava Burlesque, kde vyučuje a produkuje vlastní show. Jejím hlavním médiem je vlastní tělo, jehož prostřednictvím se snaží sdělit divákům názory, emoce a kouzla. Nechte se svést jejím uměním a nechte se unášet její láskou. Má jí hodně!

4

Lady Vivian - jedna z prvních burlesque performerek na Slovensku. Vivian není jen burlesque performerka, ale i vede své kurzy, je herečka a skvělá moderátorka. Její čísla jsou plné ženskosti a ladnosti. Je ambasadorkou Body positive Slovakia a její pohled a křivky si zamilujete na první pohled. 

5

Večerem vás provede a zazpívá herečka Eliška Navrátilová.

 

6